Kiedy zdecydować się na panele prysznicowe natryskowe?

0
188

Prysznice są idealnym rozwiązaniem w niewielkich łazienkach, w których każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. W takim miejscu nie ma możliwości postawienia wanny, dlatego wiele osób decyduje się na funkcjonalny prysznic. Panele prysznicowe natryskowe są przeznaczone zarówno do małych, jak i do dużych łazienek. Łączą ze sobą niezwykłą funkcjonalność oraz estetykę. Pasują do wnętrza minimalistycznego oraz klasycznego.

Panele prysznicowe natryskowe z hydromasażem

Wśród elementów prysznicowych dużą popularnością cieszy się panel prysznicowy natryskowy z opcją hydromasażu. Taki produkt pozwoli na relaks po całym dniu. Niektóre urządzenia są dodatkowo wyposażone w termostat, dzięki temu branie prysznica jest bezpieczną przyjemnością. Wystarczy ustawić optymalną temperaturę wody i można bez obaw cieszyć się z czasu spędzonego pod prysznicem. Termostat świetnie sprawdzi się, kiedy z prysznica korzystają osoby starsze oraz dzieci. Panele prysznicowe natryskowe są dostępne w wielu kolorach, a niektórzy producenci dają możliwość samodzielnego wybrania koloru produktu. Dzięki temu udaje się stworzyć prysznic dopasowany do stylu, w jakim zostało urządzone mieszkanie oraz łazienka.

Panel prysznicowy do nowoczesnej łazienki minimalistycznej

Wszystkie panele prysznicowe natryskowe bardzo dobrze będą prezentować się w łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym. W sklepie dostępne są produkty w kolorze srebrnym, białym oraz czarnym. Ciekawym rozwiązaniem jest również panel prysznicowy w kolorze złotym lub różowym. Taki wybór pozwoli urządzić łazienkę inną niż wszystkie. Wybierając panel prysznicowy, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest hydromasaż, kolejną możliwość ustawienia temperatury wody. W panelach prysznicowych natryskowych niektórzy producenci montują oświetlenie LED. Dodatkowe źródło światła w łazience zwiększa komfort jej użytkowania oraz wprowadza miły nastrój. Ich ofertę można przejrzeć w sklepie internetowym – https://corsan.pl/pol_m_Produkty_Prysznice_Panele-prysznicowe-153.html.

Panele prysznicowe czy słuchawki prysznicowe?

W niewielkich łazienkach, w których inwestorzy decydują się jedynie na prysznic, coraz częściej stawia się właśnie na panele prysznicowe natryskowe. Taki prysznic jest niezwykle wygodny w użytkowaniu oraz daje więcej możliwości niż klasyczna słuchawka prysznicowa. Niektóre panele sprzedawane są razem z deszczownią. A regulacja strumienia wody daje możliwość zrobienia relaksującego masażu, który pozwoli odprężyć się po całym dniu pracy. Panele mają różne kształty, niektóre z nich to opływowe bryły, inne cechują się ostrymi, surowymi wykończeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here