Szukasz idealnego fotelika 0-13 kg? Postaw na Cybex Aton 5!

0
193

Każdy rodzic dba o bezpieczeństwo swojego malucha. Dotyczy to wielu sfer jego życia, od odpowiedniego karmienia zaczynając, po pielęgnację, zabawy czy wybór fotelika samochodowego. W tym ostatnim przypadku dobrze byłoby na chwilę się zatrzymać, zwłaszcza jeśli targają nami wątpliwości dotyczące wyboru najlepszego modelu. W takich sytuacjach zawsze warto postawić na sprawdzonych producentów. A do takich niewątpliwie należy Cybex Aton 5. To nosidło z przedziału wagowego 0-13 kg, dedykowane najmłodszym pasażerom – od urodzenia (w tym także wcześniakom) do około 18 miesiąca życia. Dzięki obecności specjalnej wkładki wypłycającej, zapewnia komfortowe i bezpieczne przewożenie smyków – bez jakichkolwiek uszczerbków dla ich rozwijającego się kręgosłupa.

Dlaczego akurat fotelik Cybex Aton 5?

Co wyróżnia nosidełka tej firmy? Przede wszystkim starannie wykonany projekt, uwzględniający stabilną konstrukcję, bezpieczeństwo podczas jazdy oraz komfort użytkowania, zarówno dziecku, jak i rodzicowi. Producent zastosował wiele systemów ochrony oraz regulowanych elementów, które w połączeniu zapewniają wysokie oceny, jakie foteliki Cybex Aton 5 uzyskują podczas profesjonalnych i niezależnych testów zderzeniowych ADAC.

Czym się charakteryzuje Cybex Aton 5?

Fotelik Cybex z serii Aton 5 już na pierwszy rzut oka zachwyca pieczołowitym wykonaniem. Został bowiem tak zaprojektowany, aby idealnie odpowiadać sylwetce noworodka, zwłaszcza biorąc pod uwagę ułożenie głowy, szyi i klatki piersiowej – czyli najbardziej newralgicznych i narażonych na urazy części ciała maluszka. Co więcej, fotelik został tak wykonany, aby umożliwić zachowanie idealnego kąta leżenia, co w znacznej mierze przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa uduszenia się na skutek opadającej do przodu głowy. Nosidła Cybex Aton 5 zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, także ze względu na sposób montażu. Można bowiem je przypiąć za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu Isofix, gwarantującemu jeszcze większą stabilność. Atutem dodatkowym jest 8-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowanego z pasami oraz budka przeciwsłoneczna w rozmiarze XXL, którą pokryto filtrem UVP 50+.

To nie koniec zalet. Cybex Aton 5 został wyposażony w system osłon bocznych, które zapewniają lepszą ochronę podczas zderzeń bocznych. Nie bez powodu fotelik tej firmy podczas testów zderzeniowych uzyskał aż 5 gwiazdek. To jednoznacznie dowodzi, że jest jedynym w swoim rodzaju, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here