skup książek - Lublin

Jesteś miłośnikiem książek, lecz twoje regały nie są w stanie pomieścić nowych tytułów? Mamy idealne rozwiązanie! Wystarczy, że wybierzesz kilka książek i zdecydujesz się je sprzedać. Obawiasz się długiego procesu sprzedaży? Ze skup książek – Lublin wszystko sprawnie załatwisz. Przekonaj się sam!

Jak wygląda proces sprzedaży książek?

Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, wystarczy, że wybierzesz kilka książek, a następnie wejdziesz na stronę internetową skupszop.pl. Każda z książek posiada kod ISBN, który zazwyczaj znajduje się z tyłu książki w dolnym rogu. Należy wpisać go w wyszukiwarkę na stronie skupu. Po chwili ukaże nam się cena, którą oferuje nam skup. Nie otrzymałem wyceny, co to oznacza? Jeśli po wpisaniu kodu nie dostaniesz wyceny, może oznaczać to, że książka, którą chcesz sprzedać powstała przed 2006 rokiem, dlatego skup jej nie przyjmuje. Pozostałe egzemplarze, które zostały zatwierdzone przez skup, należy zapakować i wybrać odpowiednią formę wysyłki. Do wyboru mamy indywidualną wysyłkę, za którą otrzymamy 7 zł zwrotu, które będzie doliczone do końcowej wyceny. Drugą opcją jest skorzystanie z kuriera, który zostanie opłacony przez skup. Nie musimy martwić się o etykietę wysyłkową, gdyż kurier zabierze ją ze sobą.

Na jakiej podstawie zostanie wyliczona cena za książkę?

Warto pamiętać, że cena, którą proponuje nam skup zależy od kilku czynników, które dynamicznie się zmieniają. Dlatego kwota, którą proponuje skup obowiązuje jedynie na dzień składania oferty. Końcowa wycena zależy przede wszystkim od:

  • aktualnego stanu magazynowego
  • aktualnej ceny rynkowej
  • aktualnego zapotrzebowania

W jaki sposób uzyskam zagwarantowaną kwotę za książki?

Gdy paczka trafi do skupu i zostanie zweryfikowana, możemy liczyć na zapłatę. Podczas weryfikacji, pracownicy będą sprawdzać czy w paczce znajduje się zadeklarowana liczba książek oraz to czy tytuły się zgadzają. Pieniądze będą wypłacane w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki. Wpłata może być dokonana na podane wcześniej konto bankowe lub na wskazany rachunek fundacji charytatywnej. Sprzedając książki możemy zyskać przestrzeń w swoim domu, a tym samym pomóc potrzebującym, decydując się na oddanie pełnej kwoty do fundacji.

Czy skup książek oferuje również ich kupno?

Oczywiście, że nie! Gdy już zdecydujesz się sprzedać swoje książki, w łatwy sposób możesz zapełnić swoje regały na nowo. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kategorię i znajdziesz książkę, która cię interesuje. Na stronie znajdziesz egzemplarze w bardzo atrakcyjnych cenach, które posiadają specjalne oznaczenia dotyczące ich stanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here