Czym jest liposukcja?

0
979

W dzisiejszych czasach każda kobieta marzy o pięknym ciele, które posiada idealne proporcje i jest pozbawione grama cellulitu. Taki kanon kobiety prezentują dzisiejsze media, wpędzając kobiety w kompleksy. Wygląd zewnętrzny i piękna sylwetka to priorytet każdej kobiety. Aktywność fizyczna i diety są powszechnie stosowane wśród kobiet. Co w momencie, gdy nie pomaga to osiągnąć odpowiednich i satysfakcjonujących rezultatów? Z pomocą przychodzą zabiegi estetyczne, które pomagają w wymodelowaniu sylwetki. Jednym z takich zabiegów jest liposukcja, która jest już stosowana z sukcesami od dawna.

Liposukcja NIL jest nowocześniejszą wersją liposukcji wibracyjnej PAL. Dwa zjawiska, które zachodzą w czasie zabiegu to nutacyjny ruch 3-D, jest efektywniejszy w usuwaniu tłuszczu i nie uszkadza przy tym innych tkanek, co jest bezpieczniejsze. Dzięki temu modelowanie sylwetki jest dużo precyzyjniejsze. Liposukcja infradźwiękowa NIL idealnie stymuluje nerwy, przez co ból w czasie zabiegu jest o wiele mniejszy.

Na czym polega liposukcja NIL?

Liposukcja NIL polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej przy użyciu wibracji Infradźwiękowej System NIL, skrót NIL pochodzi od Nutation Infrasonic Liposcalpture, który jest rewelacyjny. Dzięki temu urządzeniu można osiągnąć idealne efekty.

Czym charakteryzuje się liposukcja NIL?

Jest idealna do usuwanie bardzo dużych obszarów tkanki tłuszczowej, czas zabiegu jest znacznie krótszy oraz czas rekonwalescencji. Zdecydowania ta forma jest delikatniejsza niż pozostałe, co wiąże się z mniejszym bólem w czasie trwania zabiegu jak i bezpośrednio po nim. Tłuszcz, który usuwany jest z niechcianych powierzchni jest idealnym materiałem do transplantacji, który można użyć w celu ponownego wstrzyknięcia w inną powszechnie i wymodelowania innej części ciała.

Jakie efekty gwarantuje zabieg?

Warto pamiętać, że zabieg ten nie jest lekiem na otyłość, on służy wymodelowaniu i wyrzeźbieniu ciała. Nie daje gwarancji na pozbycie się zbędnych kilogramów na zawsze i zezwala na rezygnacje z diety. Efekty zabiegu będą najbardziej widoczne w połączeniu z dietą i sportem. Usunięcie nadmiaru tkanki spowoduje wizualnym i rzeczywistym zmniejszeniem się obwodów oraz widoczną zmianą danego obszaru, ale na efekt końcowy zabiegu trzeba zaczekać parę miesięcy, kiedy obszar poddany zabiegowi i tkanka w tych miejscach zregeneruje się i uwidoczni efekt. W tym czasie zaleca się dalsze stosowanie zdrowego trybu życia, który pomoże w efektach. Warto również wspomnieć o tym, że po zabiegu może pojawić się z nadmiarem skóry, która jest rozciągnięta i może przeszkadzać. Dlatego lekarz decyduje o ilości odsysanego tłuszczu, aby uniknąć z wiszącą skórą, która nie będzie wyglądała atrakcyjnie.

Nasza klinika posiada w swojej ofercie więcej rodzajów liposukcji, dlatego przed podjęciem decyzji, należy skonsultować się z naszym lekarzem, który dobierze najskuteczniejszą i najefektywniejszą metodę pozbycia się niechcianego tłuszczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here