ekogroszek

Jesteś mieszkańcem Wrocławia i posiadasz w domu nowoczesny piec, pozwalający na opalanie mieszkania ekogroszkiem? Jeśli tak, na pewno poszukujesz najlepszych rozwiązań, które pozwolą Ci na ogrzewanie mieszkania w sposób ekologiczny, wydajny i tani. W związku z takim zapotrzebowaniem chcielibyśmy wyjść do ciebie z odpowiednią propozycją.

Dlaczego warto stosować ekogroszek?

Nowoczesne kotły, służące ogrzewaniu domostw, wyposażone są najczęściej w automatyczny podajnik, który znacząco ułatwia i usprawnia pracę człowieka. Odpowiednio nastawione, automatycznie dozują niezbędne paliwo, dzięki czemu nie potrzebują stałego dozoru.

Ekogroszek jest jednym z najczęściej wykorzystywanych paliw w nowoczesnych piecach. Jest chętnie wybierany z powodu swojej wysokiej kaloryczności, gwarantującej uzyskanie dużej ilości ciepła już przy zużyciu stosunkowo niewielkiej ilości węgla. Jednocześnie jest to paliwo wysoce ekologiczne, które dzięki niewielkiej zawartości siarki, popiołu i innych składników niepalnych pozostawia po sobie małą ilość odpadów. Również emisja tlenków siarki jest zredukowana do minimum, dzięki czemu ekogroszek jest bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Nie bez znaczenia jest także wygodne składowanie i transport tego rodzaju paliwa. Dzięki workom zajmuje on znacznie mniej miejsca niż klasyczny węgiel, a stopień zabrudzenia miejsca składowania jest minimalny.

Polski ekogroszek w cenie producenta

Jeśli cenisz sobie polskie wyroby, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: Sambudrol oferuje ekogroszek pochodzący z naszego kraju w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest on renomowanym produktem, który posiada certyfikaty jakości, co gwarantuje, iż jest zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny.

Producent oferuje przy tym fachowe doradztwo w każdym zakresie. Dodatkowo. Ekogroszek dla klientów z Wrocławia dostarcza za darmo.

Cztery rodzaje ekogroszku, z których możesz wybrać najbardziej odpowiedni

Na koniec warto zauważyć, że marka Sambudrol oferuje swoim klientom aż cztery rodzaje ekogroszku, które pozwalają na wybór najlepszego opału, dostosowanego do potrzeb oraz możliwości danego klienta. W szczególności polecany jest Ecodesign, który ze wszystkich produktów marki charakteryzuje się najwyższą wartością opałową. Jego ogromna zaleta to najniższa zawartość substancji niepalnych, siarki i wody, co oznacza, iż jego spalanie jest wyjątkowo wydajne. Został zadedykowany klientom klasy Premium, którzy korzystają w swoich domach z najbardziej innowacyjnych, energooszczędnych i niskoemisyjnych kotłów ekoprojekt.

Z kolei dla osób, które cenią sobie niezawodność, ale posiadają kotły najniższej klasy lub pozaklasowe, przeznaczony został ekogroszek Comfort. Odznacza się dobrymi parametrami, przy jednocześnie stosunkowo niskim koszcie, co czyni z niego ekonomiczną i atrakcyjną alternatywę dla innych produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here