Oryginalne i funkcjonalne projekty wnętrz

Po zakupie nowego mieszkania czeka Cię niezwykle ciekawy, a zarazem trudny etap projektowania wnętrz. Obecnie na rynku masz dostęp do tak wielu możliwości, dlatego podjęcie decyzji może być niezwykle ciężkie. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników – nie możemy kierować się jedynie estetyką. Cały wystrój musi być dostosowany do poszczególnych pomieszczeń, potrzeb Twoich i Twojej rodziny i charakterystyki całego budynku. Jeżeli chcesz zapewnić sobie jak największy komfort zgłoś się do naszego wrocławskiego biura architektury wnętrz Monana Studio.

Projekt wnętrz – zapewniamy kompleksowe usługi 

Korzystając z profesjonalnego biura architektury wnętrz, nie musisz się martwić, że oddajesz wystrój mieszkania w czyjeś ręce. Będziesz w pełni zaangażowany w proces powstawania projektu – tworzymy go dla Ciebie w oparciu o Twoje wymagania i preferencje. W Monana Studio tworzymy i realizujemy nasze wizje wnętrz w oparciu o indywidualne upodobania i potrzeby klienta. Podczas całego procesu postaramy się poznać Cię jak najlepiej, dopasowując wystrój odpowiadający Twoim potrzebom, pragnieniom i przyzwyczajeniom. 

Stworzymy dla Ciebie pełną dokumentację techniczną zawierającą wszystkie niezbędne informacje m.in. o projekcie prac budowlanych,  rozmieszczeniu instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej  czy rozmieszczeniem opraw oświetleniowych tworzących spójną aranżację.

Nad całym procesem realizacji również czuwać może nasz doświadczony projektant wnętrz. Zakres nadzoru możemy dopasować według Twoich potrzeb.

Profesjonalne projekty wnętrz  – poznaj Monana Studio

Tworzymy głównie we Wrocławiu i Katowicach, jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do projektowania na Dolnym Śląsku i Śląsku. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się do nas, niezależnie w jakim regionie Polski się znajdujesz.

Stale podnosimy swoją wiedzę i szukamy nowych inspiracji, pozostając na bieżąco z aktualnymi trendami z zakresu wzornictwa i designu, regularnie odwiedzając różnego rodzaju potkania branżowe oraz targi wnętrzarskie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci pomoc podczas Tworzenia Twojego wymarzonego mieszkania, w postaci innowacyjnych i kreatywnych pomysłów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była perfekcyjnie dopracowana w każdym szczególe zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i w aspekcie wizualnym. Wszystko to, abyś czuł się w swoim mieszkaniu w pełni komfortowo.

Projektowanie wnętrz Wrocław – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług Monana Studio. Zgłoś się do nas już dzisiaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here