zestawy podtynkowe

Wyposażając łazienkę lub toaletę, musimy przede wszystkim zastanowić się nad sposobem montażu miski WC. Najlepszym sposobem w nowoczesnych łazienkach jest wykorzystanie gotowych zestawów, które przystosowane są do innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają cały szereg korzyści. Przekonaj się, jakie korzyści może mieć dla ciebie taki wybór.

Szybkie i bezproblemowe wykończenie toalety lub ważnej części łazienki

Podejmując decyzję o zakupie wyposażenia łazienkowego, warto kierować się nie tylko kwestią estetyki i funkcjonalności w trakcie użytkowania, ale także szybkim i bezproblemowym montażem. Łazienka lub toaleta to jedno z najbardziej potrzebnych pomieszczeń w domu, dlatego im szybciej zostanie wykończone podczas remontu, tym dla większości osób lepiej.

Bezproblemowy, szybki montaż toalety możliwy jest między innymi dzięki wykorzystaniu specjalnie przygotowanego, gotowego zestawu podtynkowego. Zestaw taki zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak wytrzymały stelaż do podwieszanej miski WC, zbiornik na wodę, podłączenia, przycisk i deskę sedesową. Dzięki temu tworzy kompletne wyposażenie, bez potrzeby poszukiwania pojedynczych elementów na własną rękę.

Solidny montaż na dowolnej wysokości

Gotowe zestawy podtynkowe mogą być mocowane na dwa sposoby: na ścianie lub w obudowie gipsowo-kartonowej. Każde z tych rozwiązań jest niezwykle mocne i wytrzymałe, a także gwarantuje absolutne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Jednak nie tylko ze względu na wytrzymałość warto sięgnąć po gotowy zestaw podtynkowy. Jednocześnie bowiem pozwala on na umieszczenie toalety na dokładnie takiej wysokości, jaka jest najbardziej wygodna dla użytkowników. Oznacza to, że może zostać usytuowana nieco niżej, niż klasyczne modele, jeśli będzie to lepsze rozwiązanie dla domowników. Sprawdzi się między innymi w łazienkach, z których korzystają osoby starsze i niepełnosprawne, albo dzieci.

Dobrze ukryte elementy konstrukcyjne

Kolejna zaleta gotowych zestawów podtynkowych to możliwość łatwego ukrycia wszystkich elementów konstrukcyjnych, takich jak podłączenia, kolanka czy zbiornik na wodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka staje się bardziej elegancka i spójna pod kątem wyglądu. Co więcej, ukrycie niewygodnych części hydraulicznych zapewnia jednocześnie łatwiejsze czyszczenie łazienki, gdyż nie wymaga ich omijania czy dokładnego wycierania.

Kompleksowość wyposażenia

Gotowe zestawy podtynkowe WC sprawdzą się świetnie dla osób, które chciałyby szybko podjąć decyzję o wyposażeniu łazienki i cieszyć się jej eleganckim, spójnym wyglądem. Dzięki doskonałemu dopasowaniu miski WC, deski sedesowej i przycisku, całość będzie prezentowała się elegancko i zapewni kompleksowe wyposażenie, bez konieczności poszukiwania kolejnych akcesoriów na własną rękę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here