EMS

Ta nowoczesna metoda treningu stanowi doskonałą alternatywę dla ćwiczeń na siłowni. Dowiedz się, czym jest elektrostymulacja mięśni oraz dlaczego warto z niej skorzystać. Poznaj szczegółowe informacje i zadbaj o piękną sylwetkę. To łatwiejsze niż może się wydawać!

Trening EMS – alternatywa dla siłowni

To metoda treningu, która cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić, gdyż za taką formą aktywności fizycznej przemawia wiele zalet.

Na ćwiczenia chętnie uczęszczają osoby, które nie przepadają za treningami na siłowni, a jednocześnie pragną osiągnąć podobne efekty. Elektrostymulacja pozwala zgubić zbędne kilogramy, a także wzmocnić mięśnie. Ponadto stanowi skuteczną metodę na pozbycie się cellulitu i poprawę kondycji. 

Warto pamiętać, aby zapisać się na ćwiczenia z udziałem wykwalifikowanego trenera. Doskonałą ofertę dla wymagających klientów przygotowała firma MEON EMS, która cieszy się z uznaniem zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i początkujących, którzy pragną odmienić swoją sylwetkę. Możesz również umówić się na trening personalny Wrocław – choć to tylko jedno z wielu miast, w których powstały studia elektrostymulacji. 

Na czym polega trening EMS?

Przy każdym treningu EMS stosuje się impulsy o określonej częstotliwości, które decydują
o intensywności pracy mięśni. To sprawia, że można uzyskać efekty podobne do ćwiczeń
z użyciem ciężarów, jednak ryzyko kontuzji jest dużo niższe. Ponadto elektrostymulacja obniża napięcie mięśniowe, a także pozytywnie wpływa na samopoczucie. Nic więc dziwnego, że na treningi uczęszcza coraz więcej osób. Zdecydowanie warto do nich dołączyć, aby już niebawem móc cieszyć się wymarzoną sylwetką.

Jak wyglądają treningi EMS?

Niekwestionowanym atutem elektrostymulacji jest łatwość wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu z treningami radzą sobie osoby w każdym wieku. Uczestnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie doświadczonego instruktora, który chętnie udziela ważnych wskazówek i czuwa nad bezpieczeństwem.

Każdy z ćwiczących zakłada kombinezon wyposażony w polimerowe elektrody, a w kieszeni znajduje się konektor, który łączy się z aplikacją. Natomiast aplikacją steruje trener i dobiera intensywność ćwiczeń do oczekiwań uczestnika oraz poziomu jego zaawansowania. Na zajęciach można spalić nawet 1200 kalorii, co stanowi ważną zaletę dla osób walczących z nadwagą. 

Warto zaznaczyć, że treningi, które oferuje firma MEON EMS są w 100% bezpieczne, co zostało potwierdzone przez ekspertów. W dodatku nie obciążają pleców. Osoby, które regularnie korzystają z elektrostymulacji mięśni, zgodnie podkreślają, że efekty pojawiły się bardzo szybko – trudno o lepszą rekomendację. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą i skontaktować się z profesjonalną obsługą, która udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here