stare meble

Meble to te elementy wyposażenia, które w znaczący sposób wpływają na wizerunek mieszkania. Nie każdego stać na zakup nowej szafy czy komody. Poza tym niektóre meble zostały wykonane w taki sposób, że przez wiele lat są trwałe i funkcjonalne. Jednak gdy nie podobają nam się już wizualnie, możemy skorzystać z prostych rozwiązań, które sprawią, że posiadane meble będą znów atrakcyjne i stylowe. Wystarczy wymienić w nich takie elementy, jak: uchwyty lub nóżki oraz wyposażyć je w oświetlenie.

Uchwyty meblowe

Jeszcze nigdy na rynku meblarskim nie było takiego wyboru uchwytów meblowych jak teraz. Najlepiej zaopatrzonym sprzedawcą takich artykułów jest sklep internetowy SkandynawskieUchwyty.pl. Do wyboru są najróżniejsze kolekcje uchwytów, które można z powodzeniem dopasować do każdego stylu mebli, zarówno nowoczesnych szaf, jak i zabytkowych komód. W asortymencie sklepu znaleźć można uchwyty wykonane z takich materiałów, jak: drewno, skóra, metal, porcelana, szkło, stal nierdzewna, mosiądz, aluminium, beton, żeliwo, kamień czy tworzywo sztuczne.

Uchwyty dostępne są w najrozmaitszych kolorach i odcieniach. Katalog produktów obejmuje uchwyty różnego typu, np. gałki, kołatki, uchwyty podłużne, krawędziowe, muszlowe, jednopunktowe, kilkupunktowe, wpuszczane, krótkie, typu L-Bar lub T-Bar. Za ich pośrednictwem można diametralnie zmienić wygląd mebli w salonie, pokoju dziecięcym, łazience czy kuchni. Z oferty zadowoleni będą zarówno zwolennicy klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań. Sklep oferuje uchwyty w stylu minimalistycznych, deco, skandynawskim, loftowym, glamour oraz retro.  

Nóżki do mebli

Równie istotny wpływ na wygląd mebla mają zastosowane w nim nóżki. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze takich produktów? Zasadniczą sprawą jest dopasowanie nóżki do gabarytów mebla. Nóżki powinny utrzymać całą masę danego mebla oraz jego zawartości. Aby uniknąć sytuacji niebezpiecznych, należy wybierać nóżki pochodzące od najlepszych producentów, którzy dają gwarancję trwałości i wytrzymałości. Z całą pewnością godne polecenia są wyroby takich marek, jak: Bäccman & Berglund Sweden, Beslag design, Open & Hide lub Viefe.

Nóżki do mebli powinny być jednak nie tylko wytrzymałe, ale również atrakcyjne. Wymienieni wyżej producenci proponują nóżki w różnych kolorach, w tym: czarne, miedziane, złote lub srebrne. Warte uwagi są także nóżki z możliwością regulacji wysokości. Pozwalają na perfekcyjne dopasowanie ustawienia meble do podłogi. Co ciekawe, w sprzedaży znaleźć można też nogi meblowe do stołu.

Oświetlenie do mebli

Chcąc uatrakcyjnić wygląd mebla, powinniśmy rozpatrzyć zakup dedykowanego im oświetlenia. Lampy meblowe stosowane są coraz częściej w meblach salonowych. Jednak największą popularnością cieszy się oświetlenie kuchenne. Oprawy kuchenne oświetlają powierzchnię blatów i jednocześnie pozwalają stworzyć w pomieszczeniu przyjemny klimat.

Sklep SkandynawskieUchwyty.pl proponuje całą masę rozwiązań w tym zakresie. W ofercie są zarówno oprawy punktowe, jak również listwy LED, osłonki, profile, końcówki do profili, klipsy mocujące, pierścienie dystansowe oraz zestawy montażowe. Wiele atrakcyjnych rozwiązań w zakresie zmiany wyglądu mebli znaleźć można na prowadzonym przez sklep blogu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here