Przyjaciółka
Pixabay.com

Odpowiedź na to pytanie, tylko w pierwszej chwili może wydawać się prosta. Pewnie pomysłów masz mnóstwo, ale czy są one dobre i przemyślane? W końcu podarunek dla Twojej najlepszej przyjaciółki powinien być taki, jak ona, czyli absolutnie wyjątkowy. Warto się nad nim dobrze zastanowić albo skorzystać z naszych podpowiedzi.

Co znalazło się na naszej liście?

Prezenty, które trafią w gust bardzo wielu kobiet. Pamiętaj też, że w tym artykule znajdziesz wyłącznie luźne pomysły, ale to od Ciebie tylko zależy, jaki prezent wybierzesz dla swojej przyjaciółki. Najlepiej, żeby to była rzecz zgodna z jej zainteresowaniami oraz gustem. Przykładowo, jeżeli Twoja przyjaciółka uwielbia książki fantastyczne, to na pewno ucieszy ją kolekcja książek o Wiedźminie. Tym bardziej, że ostatnio wyszło całkiem nowe wydanie, które stylistyką nawiązuje do nowego serialu Netflixa. Natomiast jeżeli Twoja przyjaciółka kocha aktywność fizyczną, to możesz jej kupić jakiś przyrząd lub koszulkę do ćwiczeń. Możliwości jest bardzo dużo. Gdy jej pasją jest aranżacja wnętrz, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić jej ozdobną firankę do salonu albo doniczkę na kwiaty w stylu skandynawskim.

Numer 1 – biżuteria

Biżuteria to taki prezent, który ucieszy każdą kobietę. Już od paru ładnych lat bardzo modne są bransoletki z charmsami. Jeżeli Twoja przyjaciółka ceni sobie takie gadżety, to jest to bardzo dobra propozycja na prezent. Najlepiej stworzyć bransoletkę, w której każdy element będzie symbolizował coś innego i pokazywał jak piękna jest wasza przyjaźń. Oczywiście, że biżuteria nigdy nie należy do najtańszych prezentów, ale zawsze sprawia wiele radości. Warto chociaż raz w roku podarować swojej przyjaciółce coś wyjątkowego. Możesz też złożyć się na taki prezent z innymi osobami, gdy jest to na przykład podarunek na urodziny. Dobrym pomysłem jest też wygrawerowanie imienia lub krótkiego przesłania na bransoletce.

Bransoletka
Pixabay.com

Numer 2- samodzielnie zrobiona ramka ze zdjęciami

To propozycja dla wszystkich tych osób, które nie dysponują dużym budżetem i mają trochę zdolności manualnych. Wystarczy, że kupisz w jakiejś sieciówce ramkę w postaci płotku i dodasz do niej sznurek oraz spinacze. Ostatnim etapem tworzenia własnej ramki na zdjęcia będzie wybranie odpowiednich fotografii i umieszczenie ich na sznurku. Na jednym spinaczu zamiast zdjęć możesz umieścić karteczkę z własnoręcznie napisanymi życzeniami urodzinowymi.

Numer 3- podaruj jej swój wolny czas

Może Twoja przyjaciółka ostatnio narzeka na ogrom zajęć? Nie ma kiedy posprzątać mieszkania, ani ugotować pysznego obiadu? Chciałaby się wybrać do kina, ale nie ma czasu, żeby to zorganizować? Może postaraj się ją odciążyć przez jeden dzień, pomóc w codziennych obowiązkach, a wieczorem zabrać ją na film, który od zawsze chciała obejrzeć? Wiedzy, że taki prezent wymaga poświęcenia czasu oraz wysiłku, ale jest jednym z najlepszych. W końcu to, co mamy najcenniejszego i możemy dać innej osobie to właśnie nasz czas.

Numer 4- wcześniejszy prezent w wersji maxi

Wcześniej pisaliśmy o tym, żebyś spędziła z Twoją najlepszą przyjaciółką jeden dzień. Jednak jeżeli tylko możesz sobie na to pozwolić, to proponujemy Ci, żebyś podarowała jej cały weekend. Zróbcie sobie taki babski wypad. Oderwijcie od codziennych zmartwień i obowiązków. Możecie wybrać weekend nad polskim morzem, w górach albo na Mazurach.

Numer 5- książka nigdy nie jest złym prezentem

Jeżeli Twoja przyjaciółka kocha czytać i lubi się zmieniać, to polecamy kupienie jej paru ambitnych książek dotyczących rozwoju osobistego. Na pewno przeczytanie ich będzie dla niej przyjemnością i przy okazji może nauczy się o sobie czegoś nowego.

Książka
Pixabay.com

Numer 6- obraz do salonu

Jeżeli Twoja przyjaciółka niedawno miała remont lub przeprowadziła się do nowego mieszkania, to najlepiej byłoby kupić jej jakiś ciekawy obraz do salonu. Gdy dobrze znasz jej gust, to wiesz, czy bardziej lubi ona sztukę nowoczesną, czy malarstwo klasyczne. Obrazy są dostępne w bardzo różnych cenach, więc nie musi to być drogi prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here